VAREN OBRTNIK - Mobilna aplikacija o spodbujanju preventivnih ukrepov na področju kostno-mišičnih obolenj in poškodb pri delu

Brezplačna mobilna aplikacija Varen obrtnik vam s kratkimi priporočili pomaga preprečevati poškodbe pri delu in nastanek kostno-mišičnih bolezni. Namenjena je uporabi v naslednjih obrtnih dejavnostih:

- Frizerstvo
- Gostinstvo (poklica kuhar in natakar)
- Gradbeništvo
- Kovinarstvo
- Lesarstvo
- Transport

Aplikacijo Varen obrtnik je pripravila Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije v sklopu projekta Obvladovanje kostno-mišičnih bolezni in poškodb pri delu v obrtnih dejavnostih. Aplikacijo za naprave z operacijskim sistemom android najdete v Trgovini Google play, za naprave s sistemom iOS pa v aplikaciji App store ali na spletni strani iTunes.