Pregled stanja pri pilotno izbranih podjetjih z anketnim vprašalnikom

Pregled stanja in poznavanja ukrepov za preprečevanje poškodb pri delu ter ukrepov za zmanjševanje kostno-mišičnih obolenj smo izvedli pri 60 izbranih delodajalcih in samozaposlenih osebah z anketnim vprašalnikom.

Anketni vprašalnik je vseboval vnaprej oblikovana vprašanja zaprtega tipa. Anketa se je izvedla pri delodajalcih in samozaposlenih osebah iz različnih dejavnosti. Vprašanja v anketi so se nanašala predvsem na izvajanje zakonsko določenih aktivnosti ter drugih ukrepih v zvezi z varnostjo in zdravjem pri delu.